Poszukujemy specjalisty ds. marketingu

Kalychak Kateryna

0(0)

Spółka Medimost, operator projektu Vrachi.pl, dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, oś priorytetowa 1 Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, działanie 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, poddziałanie 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej, poszukuje specjalisty ds. marketingu odpowiedzialnego za redagowanie informacji w zakresie usług projektu, a następnie publikowanie ich na portalu i chatbocie Vrachi.pl oraz za systematyczne wdrożenie opracowanej strategii komunikacji z klientami. 

 

Poszukiwana osoba będzie planowała i realizowała przekazy promocyjne do zdefiniowanych segmentów klientów projektu, wykorzystując zaprojektowane przez siebie materiały. W przypadku reklamy w Internecie będzie reprezentowała Wnioskodawcę w stosunku do firmy/osoby administrującej serwisem www, obsługującej konta i grupy w mediach społecznościowych oraz chatbota.

 

Kandydat powinien posiadać doświadczenie w realizacji działań marketingowych oraz obsłudze klienta, w szczególności w zakresie projektów transgranicznych/transkulturowych.

Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego będzie dodatkową przewagą. Przewidujemy zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na czas określony do końca 2022 roku.

W razie zainteresowania ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz danymi umożliwiającymi kontakt na ceo@medimost.eu, najpóźniej do dnia 23 sierpnia 2022 roku.

Поділитися

Facebook
Twitter
LinkedIn