O projekcie grantowym UE

Spółka MEDIMOST realizuje projekt: Zdorovo.pl - usługa integracji z polskim systemem opieki zdrowotnej migrantów z Europy Wschodniej.

Celem projektu jest stworzenie rentownego i maksymalnie zautomatyzowanego procesu biznesowego poprzez wprowadzenie na rynek usługi skierowanej do pacjentów oraz wykwalifikowanego personelu medycznego z Europy Wschodniej, polegającej na zintegrowaniu ich z polskim systemem opieki zdrowotnej. 

 

Usługa będzie kompleksowa, realizowana wielokanałowo w języku ukraińskim, rosyjskim i polskim w ramach zautomatyzowanego systemu obsługi ICT opartego o serwis www.zdorovo.pl oraz chat-boty, możliwej do rozliczenia z ubezpieczenia w NFZ lub komercyjnie.

 

Proponowana usługa będzie kompleksowa, zautomatyzowana i świadczona w trzech językach: rosyjskim, ukraińskim i polskim, które to trzy cechy powodują, że jest to rozwiązanie innowacyjne na polskim rynku. Usługa dedykowana jest dwóm kategoriom klientów – indywidualnym (pacjentom i personelowi medycznemu) oraz biznesowym (placówki medyczne, sieci aptek, lekarze prowadzący prywatną praktykę, operatorzy ubezpieczeniowi, agencje pracy i pracodawcy, operatorzy usług transgranicznych).

 

 

Do wdrożenia innowacyjnej usługi na rynek w ramach projektu przewidziano następujące działania:

  • Zaprojektowanie i wdrożenie systemu Zdorovo.pl;
  • Prace programistyczne po stronie backend i frontend systemu Zdorovo.pl wraz z testami systemu;
  • Skalowanie działalności systemu;
  • Działania informacyjno-promocyjne.

 

W efekcie wdrożona zostanie na polski rynek innowacja produktowa pozwalająca Medimost Spółka z o. o. zwiększyć zatrudnienie oraz osiągać przychody z działalności.

 

Wartość projektu:

1 176 400,00 PLN

 

Dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego:

999 940,00 PLN