Praca dla lekarzy i pielęgniarek

Jesteś lekarzem lub pielęgniarką z Ukrainy lub Białorusi?

Chcesz zbudować udaną karierę medyczną w Polsce? Wyślij swoje CV na adres
praca@medimost.eu wpisując w tytule „Praca w Poliklinice Zdorovo”

Dzięki naszemu zespołowi około 200 lekarzy i pielęgniarek otrzymało potwierdzenie swoich kwalifikacji w Polsce. Niektórzy z nich już dołączyli do naszego projektu Poliklinika Zdorovo i z sukcesem pracują w polskich szpitalach i klinikach. Nie zwlekaj i zacznij zmierzać do swojego celu razem z nami już teraz!

Potwierdzenie kwalifikacji przez Ministerstwo Zdrowia RP

Nasz zespół oddanych specjalistów jest gotowy do pomocy na każdym kroku. Korzystając z naszych usług, otrzymasz konsultację, zbierzesz wszystkie niezbędne dokumenty i otrzymasz od nas instrukcje oraz wypełniony wniosek. Nasi prawnicy, którzy będą Twoimi przedstawicielami w Ministerstwie, zatwierdzą oryginalne dokumenty i będą monitorować proces. Rozwiążemy również wszystkie potencjalne problemy i kwestie, które mogą pojawić się w trakcie procesu.

Wartość: 1000 PLN

Złożenie wniosku do Okręgowej Izby Lekarskiej lub Pielęgniarskiej (po uzyskaniu zgody Ministra)

Jeśli zdecydujesz się na kontynuowanie procesu potwierdzania kwalifikacji, pomożemy Ci przeprowadzić ten proces przez Okręgową Izbę Lekarską lub Pielęgniarską. Skorzystasz z konsultacji, zbierzesz wszystkie niezbędne dokumenty, otrzymasz wypełniony wniosek oraz wsparcie naszego prawnika.

Wartość: 500 PLN

Kurs języka polskiego

Medyczny język polski jest integralną częścią udanej kariery medycznej. Im lepiej znasz język, tym więcej pracodawców i pacjentów będzie chciało skorzystać z Twoich usług. 

Oferujemy intensywny kurs polskiego języka medycznego zaprojektowany specjalnie dla lekarzy i pielęgniarek. Podczas zajęć będziesz korzystać z podręcznika „Co Panu dolega?”, który został opracowany specjalnie dla zagranicznych medyków uczących się języka polskiego. Kurs obejmuje 60 godzin lekcyjnych (45 minut) i jest prowadzony online w dni powszednie w godzinach wieczornych. Aby nauka była efektywna, tworzymy małe grupy składające się z 6-8 uczestników. Rozpocznij nasz kurs i przekształć swoje umiejętności językowe w przewagę konkurencyjną na drodze do udanej kariery w Polsce.

Wartość: 1600 PLN

Legalizacja pobytu w Polsce

Rozumiejąc znaczenie legalnego pobytu w Polsce, dla Państwa spokoju i komfortu zapewniamy usługę wsparcia w uzyskaniu karty pobytu (pobyt czasowy lub stały w Polsce).

 Nasz wysoko wykwalifikowany dział prawny jest gotowy do pomocy w całym procesie. Co będzie obejmować pomoc

  • konsultacje, 
  • pomoc w gromadzeniu dokumentów, 
  • oficjalne reprezentowanie przed organem administracyjnym (pełnomocnictwo)
  • złożenie wniosku lub rezerwacja terminu na jego złożenie, 
  • monitorowanie przebiegu sprawy i rozwiązywanie ewentualnych problemów.

Wartość: 1500 PLN

Usługi prawne

Nasz dział prawny jest gotowy udzielić kompetentnych porad w różnych kwestiach:

  • pobyt w Polsce 
  • medyczne ubezpieczenie zawodowe 
  • zezwolenia na prowadzenie praktyki lekarskiej 
  • konflikty z pracodawcą itp.

Rozumiemy, że każda sytuacja może być wyjątkowa, dlatego nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i zapewnić niezbędne wsparcie prawne.

Koszt naszych usług prawnych zależy od konkretnego pytania i zakresu prac. 

Prosimy o kontakt z naszym działem prawnym w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji o cenach i otrzymania spersonalizowanej porady.

Koszt jest obliczany indywidualnie

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) dla lekarzy i pielęgniarek

Ubezpieczenie OC dla lekarzy i pielęgniarek jest jednym z najważniejszych elementów zakładania praktyki lekarskiej. Ubezpieczenie powinno być Twoim priorytetem, jeśli chcesz zabezpieczyć się przed nieprzewidzianymi sytuacjami.

 Możesz uzyskać od nas poradę i wybrać najbardziej odpowiedni pakiet ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej lekarzy i pielęgniarek, który ochroni Cię w wielu ważnych sytuacjach: błędy medyczne, które zdarzają się nawet profesjonalistom, sprawy prawne i administracyjne, niebezpieczne sytuacje w pracy, agresywni pacjenci, zakażenie niebezpiecznymi chorobami lub konflikty z pracodawcami.

Dobra polisa ubezpieczeniowa może chronić finansowo, prawnie i medycznie przed wszystkimi potencjalnymi zagrożeniami związanymi z wykonywaniem zawodu lekarza w Polsce.

 Koszt ubezpieczenia zależy od indywidualnych potrzeb lekarza. Chroń siebie i swoją działalność zawodową.

Koszt jest obliczany indywidualnie