Nikulina Nataliia

Nikulina Nataliia

Neurolog

0(0)

Doświadczenie zawodowe

21 lat

PWZ:

4134367

Umówić się na wizytę u lekarza:

Jeśli daty nie są wyświetlane w kalendarzu, kliknij poniższy przycisk

Pani doktor posiada wykształcenie w dziedzinie medycyny, ze szczególnym uwzględnieniem neurologii. W 2003 roku ukończyła Państwowy Uniwersytet Medyczny w Zaporożu uzyskując tytuł lekarza. W 2017 roku uzyskała najwyższą (trzecią) kategorię kwalifikacyjną w specjalizacji neurologia, poprzedzoną pierwszą kategorią w 2012 roku oraz drugą kategorią w 2009 roku. Studia Pani doktor obejmowały praktyki w Akademii Medycznej Kształcenia Podyplomowego w Zaporożu, gdzie specjalizowała się w neurologii.

Doświadczenie zawodowe:

  • Od 2013 roku pracowała w Centrum Medycznym Badawczo-Szkoleniowym Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Zaporożu, gdzie pełniła funkcję neurologa w oddziale neurologicznym. 

Osiągnięcia:

  • W trakcie kariery zajmowała się także pracą naukową na Państwowym Uniwersytecie Medycznym w Zaporożu, gdzie była autorką wielu publikacji w czasopismach medycznych. Dodatkowo, była członkiem Ukraińskiego Stowarzyszenia Osteoporozy i Choroby Zwyrodnieniowej Stawów oraz pełniła rolę konsultanta w „Szkole Osteoporozy” przy Centrum Medycznym „Motor Sicz”.

Podsumowując, Pani doktor ma bogate doświadczenie w neurologii, zarówno w pracy klinicznej, jak i naukowej, co pozwoliło zdobyć wszechstronną wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Pani doktor jest  zmotywowana, aby kontynuować rozwijanie swojej kariery i przyczyniać się do poprawy zdrowia i dobrobytu pacjentów.