Viktoriia Dema

Dermatolog

0(0)

Doświadczenie zawodowe

16 lat

PWZ:

3652212

Umówić się na wizytę u lekarza:

Jeśli daty nie są wyświetlane w kalendarzu, kliknij poniższy przycisk

Jest lekarzem z ponad 6 letnim stażem w dermatologii, wenerologii oraz 11 letnim stażem w Medycynie Estetycznej.

W 2020 roku nostryfikowała dyplom lekarza na wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, uzyskany na terytorium Ukrainy w 2008 roku w Winnickim Narodowym Uniwersytecie Medycznym im. M.I. Pyrohowa.

 

Ma ukończoną specjalizację z Dermatologii i Wenerologii a także z Medycyny Estetycznej na Uniwersytecie Medycznym we Lwowie, gdzie zdobyła doświadczenie zawodowe.

Zdobywała doświadczenie także w trakcie staży zagranicznych oraz zjazdów naukowych.

 

Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową.

Przeprowadza dermatoskopową ocenę znamion, stanów przednowotworowych i nowotworów skóry z wykorzystaniem nowoczesnych metod obrazowania skóry, takich jak dermatoskopia.

W celu usunięcia zmian skórnych wykonuje zabiegi elektrokoagulacji oraz kriochirurgii.

W swojej codziennej pracy zawodowej zajmuje się kompleksowym odmładzaniem skóry wykonując zabiegi z medycyny estetycznej (toksyna botulinowa, wypełniacze, osocze bogatopłytkowe, biorewitalizacja, mezoterapia, lipoliza, peelingi ) tylko sprawdzonymi produktami, które dają widoczne efekty oraz wykonuje wysoko zaawansowane metody laseroterapii.

 

Konsultuje dorosłych w języku: polskim, ukraińskim. Swoje kwalifikacje zawodowe stale podnosi aktywnie uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych w kraju i za granicą, uzyskując odpowiednie certyfikaty.

Serdecznie zaprasza na konsultację oraz zabiegi.